My education and inspiration
Čeština

Gymnastka s Downovým syndromem sklízí úspěchy

Chelsea je důkazem, že nic není nemožné. Přes velké postižení je velmi úspěšná a dobývá svět na poli gymnastiky a modelingu. Chceš znát její příběh? Čti dál!

Chelsea se narodila s Downovým syndromem. Tato nemoc ovlivňuje fyzickou i mentální stránku postiženého. Kromě tělesných deformací způsobuje i poruchy ve vývoji mozku.

Lékaři Chelsea nedávali příliš velké šance. Nevěřili, že bude schopná chodit, natož žít naplněný život. Malá bojovnice je ale velmi překvapila už ve třech letech.

Byla aktivní a měla obrovskou chuť do života. Začala trénovat gymnastiku a už v osmi letech nastartovala úspěšnou sportovní kariéru.

Jak to Chelsea dokázala? Ona sama tvrdí, že si nikdy nepřipustila žádné limity. Našla si cíl, tvrdě trénovala, a nakonec i přes své znevýhodnění vždy dosáhla svého.

Její příběh dokonce zaujal pracovníky modelingové agentury. Dnes je tedy Chelsea symbolem toho, že krása není o pravidelných křivkách a dokonalé tváři.

Napiš nám do komentářů, co podle tebe utváří krásu člověka? Jaké konkrétní vlastnosti či schopnosti to jsou?

❤️❤️❤️

Předem děkujeme, že oceňuješ naši snahu a dáváš zpět skrze komentář níže nebo také formou férového členství Hrdiny YeahCoach.

TOGETHER STRONGER FOREVER

 

Thank the authors
You have already donated 0 kreditů
Take action