My education
Čeština

Základní životní sexuální síla: Věříte v ní?

Jak nahlížíte na svou sexualitu? Jak se díváte na prožívání orgasmu? Do jaké míry cítíte nebo postrádáte v sexuální oblasti naplnění?

Pozitivní ladění

Masturbace i milování významně přispívá k pozitivnímu ladění vašeho vnímání světa. Přijímá-li člověk svoji sexualitu, tedy je v souladu s tím, že je sexuální bytostí, je také mnohem víc v harmonii a psychické pohodě. Sexualita je základní lidská potřeba, pudová záležitost. Je tedy velmi důležité, cítit v této oblasti naplnění. Jak jste na tom?

Rychlé vzrušení a rychlé uspokojení je trendy

Při milování, či masturbaci, věnujeme dnes většinu své pozornosti intimním partiím. Kam se ale poděl celý zbytek těla? Ta spousta erotogenních zón? To dobrodružství jejich objevování? Zkrátili jsme milostnou předehru, omezili nebo úplně vynechali líbání, zrychlili jsme z pomalého, dlouhého a hlubokého prožívání slasti na rychlé a krátké uspokojení, vypuštění páry.

Muži a ženy jsou dva různé živočišné druhy

Ve východních zemích každý ví, že lidské tělo je poháněno základní životní silou. A ta je velmi úzce spojena se sexualitou. Sexuální energie, nebo chcete-li, životní sexuální síla, sídlí v pánevním dnu. Někdy podřimuje, někdy nekontrolovatelně proudí.

Podřimuje častěji u žen. Ženy jsou pak více unavené, nemají chuť na sex, mají výkyvy nálad nebo náhlé pocity prázdnoty.

Nekontrolovatelně proudí častěji u mužů. Puzení a sexuální myšlenky jsou všudypřítomné, mohou být obtěžující a vtíravé, atakovat v přemrštěné míře profesní i osobní život. Takoví muži pak daleko víc, než na práci, myslí na to, co by dělali se svou kolegyní, hodiny sledují porno a na partnerku mají přehnané nároky.

Kultivujte ji

Kultivovaná sexuální síla je v harmonii. Proudí plynule a zdravě. Ovlivňuje výrazně a pozitivně chuť do života, náladu i sexappeal. Je životodárná. Dokáže stvořit nový život.

Uvědomte si svůj zdroj

Představte si, že máte v podbřišku ohromný zdroj energie. Když jste vzrušení, neusnete. Když jste zamilovaní, můžete skály lámat. Máte pocit, že létáte metr nad zemí, potíže se jeví jako maličkosti, jste akční, máte „růžové brýle“.

Chcete-li se takto cítit stále, uvědomujte si svůj zdroj.

Pomůže vám dech

Při milování zastavte a zhluboka se nadechněte. S nádechem nabírejte energii z podbřišku a rozvádějte ji do celého těla. Vizualizujte si, jak obrovské množství energie proudí a naplňuje vaše srdce, vaši hlavu, vaše ruce, celé tělo. Vydechněte otevřenými ústy. Totéž můžete praktikovat i při masturbaci.

Vaše prožívání se zintenzivní. Vaše tělo bude citlivější a vzrušení bude rozprostřeno nejen v intimních partiích, ale v celém vašem těle. Orgasmus bude hlubší a jeho doznívání delší.

Místo obvyklé ztráty energie a chuti na spánek budete po vyvrcholení nabití, akční, uvolnění a vysmátí.

Rozváděním sexuální síly budou vaše prožitky barevnější. A vy se díky tomu budete cítit šťastnější, spokojenější a naplnění.

Základní životní sexuální síla. Nevěříte? Vyzkoušejte si.

Thank the author with credit
Take action