News
Čeština

Jiří Köteleš získal darem automobil Hyundai Grandeur

Podívej se na video Jiřího Köteleše, který získal dar z portálu YeahCoach, a to sice automobil Hyundai Grandeur. Jiří se raduje jako dítě. Vždyť o tom, kdo automobil získá, rozhodovali sami žadatelé, a proto je radost Jirky dvojnásobná.

Dar Hyundai Grandeur je v YeahCoach už 3 měsíce. Tento vůz si zasloužil každý ze čtyř žadatelů. Všichni totiž investovali do Bonusu snů YeahCoach, všichni pomáhají v Přímé pomoci YeahCoach, všichni podporují YeahCoach svým členstvím Hrdiny, i když mají vše zdarma a všichni bojují za YeahCoach jako lvi. Nyní tito čtyři žadatelé sami rozhodli, kdo automobil získá. 

Podívej se na vizitku Jiřího Köteleše a sám posuď, zda si to zasloužil nebo ne. Podívej se na jeho statistiky činů, které mluví za vše. Vždyť už 119x někomu pomohl a bude stát vždy v první řadě, pokud budeš potřebovat pomoc i ty. 

"Být členem YeahCoach se ti vrací 1000x zpět, jako když zasadíš semínko a z něj vyroste nádherný květ!"

Děkujeme všem zúčastněným, děkujeme všem investorům za tuto aplikaci, děkujeme všem podporujícím Hrdinům, protože vaše symbolické členství Hrdiny skutečně mění svět.

V tomto automobilu se svezli:

 

❤️❤️❤️

Předem děkujeme, že oceňuješ naši snahu a dáváš zpět skrze komentář níže nebo také formou férového členství Hrdiny YeahCoach.

TOGETHER STRONGER FOREVER

 

Thank the authors
You have already donated 0 kreditů
Take action