News

Pojďme žít podle navigace

Napsat tento článek jsem se rozhodla, když jsem předevčírem jela se známou za jejími rodiči na chatu a ona řídila auto podle navigace. Nastavíte si svůj cíl, kliknete na tlačítko: Spustit nebo Navigovat a pak, už můžete jet. Můžete a nemusíte se starat o to kudy. Když si zajedete nebo sjedete z cesty, nevadí. Navigace změní trasu a spolehlivě vás povede k cíli.

Napadlo mě, že žití života může být vlastně podobné, jako jízda podle navigace. Když znáte svůj cíl a jste si jím jistí, je skvělé důvěřovat tomu, že do něj prostě dorazíte. Nepochybovat. Protože celý vesmír se spojí a pomůže vám, abyste ho dosáhli. Vy můžete vypustit všechno z hlavy a svou cestu si pořádně užít. Jsou ovšem i tací, kteří jezdí i žijí záměrně bez navigace. Cesta i život je o to napínavější a může vás zavést na místa, o jakých se vám ani nezdálo. 

I když podle známé se navigaci v autě vždy věřit nedá. Vyprávěla mi příběh, kdy jí navigace ukázala zahnout na lesní cestu, která jí dovezla k lesním závorám a ona musela couvat zpět, protože auto nebylo, kde otočit. 

Přeji vám, ať vždy dorazíte do správného cíle, i když zahnete špatně. Vždy se vraťte na začátek a pokračujte dál a jinak. 

Thank the authors
Take action