News

Pomoc lidem bez domova.

Je dobré sledovat věci, které jsou kolem nás a když můžeme, tak pomůžeme a o tom to je. Zdraví rozum a vstřícné srdce - jak se říká není třeba být lhostejný k osudu druhých lidí. Akce dnes až do večera.

Ahoj, srdečně zdravím kamarády z Jéékouč dávám  sem  link na zajímavou akci.

https://www.darujme.cz/projekt/1205074?fbclid=IwAR2J6hzmWry-Eyaf6XdhxuyNuNYBVeHfkzb5Ox7xVxUJjGhJ64IueJSb3i4
 

Pozvala mě kamarádka, která žije v Praze. Je to také naše kolegyně z YeahCoach 💥🤩 Irenka Máčenka - PETRŽÍLKOVA 💥🤩 určitě ji znáte. VKLÁDÁM TO SEM JAKO ZAJÍMAVOU INSPIRACI PRO VŠECHNY ČLENY.

TATO AKCE BYLA PŘIPRAVENÁ DLOUHO DOPŘEDU (PEČENÍ VAŘENÍ BALENÍCH TRANSPORT PROSTĚ ORGANIZACE)  A TAKÉ SI VELKÝM PŘEDSTIHEM A TAKÉ DNES OD 6:00  HODIN PŘIPRAVOVALI JÍDLO A PITÍ, OBLEČENÍ A DALŠÍ VĚCI PRO BEZDOMOVCE.  Vše se koná a děje teď dnes na střeleckém ostrově v Praze. Přidám vám sem taky kontakt adresu. Procházíte-li dnes Prahou a uvidíte nějakého bezdomovce dejte mu tuto informaci nebo je sem doveďte.  Já jsem jsem dovedl dneska tří. Také doporučte svým pražským kamarádům, který jsou v hmotné nouzi a ať se sem přijdou najíst obléknout a třeba zajistit další kontakty na lepší život. Pravidelný místa kde se v Praze rozdává jídlo atd.

Jako správní členové YeahCoach by jsme mohli tuto informaci šířit mezi další potřebné. Krásný den a Jak se říká spolu jsme všichni navždy silnější.   Další foto z této akce je na mém facebookovém profilu a diskuzi na YeahCoach
 

místo akce:

Přístav 18600
+420 704 609 049
https://maps.app.goo.gl/ZAx9gHp8xsViK4q88
 

Thank the authors
Take action