News

Proč 10 svitků titána Thovta a příběh Jolie dramaticky zvedne hodnotu YeahCoach

Akademie Titána Thovta s příběhem Jolie přepíše čtenáři myšlení. S novým myšlením získá sílu ledoborce a životní štít, který promění veškeré "protivenství" na osvěžující deštík. Podívej se na video.

Robert Kopl tuto Akademii bájného Titána Thovta píše již druhý rok. Je to poměrně dlouhá doba, ale Robert Kopl tvrdí, že každá rostlina, strom, zvíře nebo i člověk potřebuje čas na růst. To, co vyroste příliš rychle, obvykle i rychle pomíjí.

Kvalita je na prvním místě, protože tato kniha zachrání miliony dětí i dospělých. Ochrání je před šikanou, před nemocemi, před chudobou i sebevraždou. 

Nejde jen o děti. Dospělí lidé se nechávají šikanovat vlastním myšlením, které neumí ovládat. Málokdo si uvědomuje, že myšlení člověka je jen nástroj, který potvrzuje citát: "Dobrý sluha, zlý pán." V době koronaviru to platí dvojnásob. 

Šikanu zažíváme denně i v dospělém životě. Například od rodiny, šéfa, kolegů, přátel, médií, politiky a byznysu. Běžnému člověku to nedochází, ale většině lidí vládne jejich myšlení, právě jako ten "zlý pán".

Tato kniha implementovaná do svitků v aplikaci YeahCoach změní tvé myšlení k nepoznání. Budeš jako ledoborec. Z tvé hlavy zmizí strach. Smeteš všechny překážky, které se ti dostanou do cesty. Budeš lev. 


  1. Registrovat se zdarma a získat dárek
  2. Aktivovat výhody symbolickým členstvím Hrdiny
  3. Investovat do renty snů YeahCoach

 

TOGETHER STRONGER FOREVER

 

Thank the authors
Take action