News and inspiration

V systému Přímé pomoci YeahCoach bylo darováno více než 1 333 000 Kč!

YeahCoach Přímá pomoc funguje! V lidech je více dobra, než se zdá. A přes 1 333 000 korun, které byly poslány na případy pomoci, to jen dokazují!

V Přímé pomoci YC může požádat kdokoliv o finanční, materiální či fyzickou pomoc. Každý může požádat o pomoc v nouzi nebo se splněním snu, a to jak pro lidi, zvířata, tak i přírodu. Jedná se o přímou pomoc a systém YeahCoach si z toho nebere ani korunu.

Chvilka pomoci je lepší než 10 dní lítosti!

Díky YC Hrdinům jsme například dodali balíčky pro onkologicky nemocné děti, odeslali knihy do Španělské knihovny, posbírali jsme odpadky v přírodě nebo zasadili nové stromy.

Ve finančních pomocích YC Hrdinové pomohli splnit sen Petrovi, který potřeboval nový invalidní vozík, vytrhnout trn z paty Jiřině, která opustila s dětmi tyranského otce, statečné mamince Zuzaně a jejím 5 dětem či malému Mateovi, který utrpěl při tragické nehodě vážné popáleniny. A další pravidelná podpora se odehrává na poli dlouhodobé pomoci, která je určená matkám samoživitelkám a důchodcům.

V Přímé pomoci YeahCoach se díky lidské solidaritě a laskavosti povedlo uzavřít 70 případů pomoci. Celkem bylo uskutečněno téměř 4 000 příspěvků v neuvěřitelné částce přes 1 333 000 Kč.

Buď jsi součástí problému, nebo jsi součástí řešení!

Děkujeme každému YC Hrdinovi, který není lhostejný k potřebným!
Děkujeme investorům, díky kterým se podařilo systém Přímé pomoci YC vybudovat a také děkujeme každému, kdo systém YC podporuje svým členstvím!  

Hlavně děkujeme všem, kteří měli odvahu požádat o pomoc, protože jste nám dali možnost stát se také hrdinou a být šťastnější. Děkujeme! 

 

 

TOGETHER STRONGER FOREVER

 

Thank the author with credit
Take action