News
Čeština

Vše o nástrojích Titánů YeahCoach

Nástroje Titánů YeahCoach jsou určeny k budování tvé dlouhodobé prosperity. Jsou složeny podle nejvýznamnějších osobností světa. Slouží ti 24 hodin denně. Pokud tyto nástroje používáš správně, není možné být dlouhodobě neúspěšný, nemocný, neoblíbený nebo nešťastný.

Nástroje Titánů jsou určeny pro každého, kdo chce na sobě pracovat a pevně stabilizovat peníze, vztahy i zdraví. Následující nástroje Titánů jsou neúspěšnými lidmi podceňované, ale naopak úspěšní lidé moc dobře vědí, jakou mají moc.

  1. Moudrost a principy vítězů
  2. Mentální kompas a návyky 
  3. Komunita Hrdinů

Samotná moudrost je důležitá, ale je nutné ji napojit na denní nástroje, které danou moudrost zavedou do reálného života. Ale i to je bohužel málo. Je nezbytné se obklopit dobrými lidmi. Tito lidé se velmi špatně hledají, ale YeahCoach to umí. Pracuje pro tebe 24 hodin denně a tyto výjimečné lidi z celého světa skutečně nachází!


MOUDROST A PRINCIPY VÍTĚZŮ

Znát alespoň hlavní principy vítězů je základním kamenem pro mimořádný život. Proto postupně sepisujeme moudrost světa do jednoduchých příspěvků a mimo jiné i do akademie Titána Thovta. Texty, audia a videa YeahCoach postupně vytrénují tvé myšlení k dosahování tvých potřeb a tužeb. K přenesení moudrosti do denního života ale potřebuješ nástroj mentálního kompasu a návyků, které ti v tom pomohou.   

MENTÁLNÍ KOMPAS A NÁVYKY

Mentální kompas ti pomáhá držet se na své cestě. Je jedno, zda jde o vztahy, peníze nebo tvou spiritualitu. Mentální kompas je jako skála, se kterou nejde hnout. Mohou na ni útočit hromy, blesky, písečné bouře, déšť a stejně neuhne. Mnohdy se život tak zamotá, že nevíš kudy dál, ale kompas ano. Souřadnice si určíš sám a kompas tě pak neomylně vede mlhou i nocí. Kompas je tvůj virtuální přítel, který tě nikdy nezradí.   

Vše, co si určíš v Mentálním kompasu, rozložíš do nutných denních, týdenních, měsíčních a ročních návyků. Dobré návyky dělají z outsiderů vítěze. Je to jako dálnice ke štěstí. Nezáleží na tom, jestli jde o duševní cíle, cíle dobrých vztahů, vnitřního klidu nebo cíle materiální. Návyky neomylně rozhodují o tom, jaké bude tvé zdraví, kolik budeš mít peněz a zda budeš milovaným a oblíbeným člověkem.  

MAPA KOMUNITY YC HRDINŮ

Ať chceš v životě cokoliv, potřebuješ k tomu další spolehlivé lidi. Tito lidé se špatně hledají. V YeahCoach jich je ale mnoho! Nech se jimi obklopit, seznam se s nimi a tvůj život bude lepší. Je velice důležité, jaké lidi máš kolem sebe. YeahCoach tě spojuje s těmi nejlepšími. 


CO PŘIPRAVUJEME V NÁSTROJÍCH TITÁNŮ? 

  • Diář Titánů
  • Stezku titána Thovta
  • Kontakty se 2 speciálními režimy (překvapení)

Užij si spanilou jízdu životem s nástroji Titánů a pošli to dál někomu, kdo chce změnit svůj život. Nikdo na globálním trhu takový nástroj zatím nesestavil. Je to jako raketa. Pokud chceš letět ke hvězdám, přisedni si a leť s námi! Bude to stát za to.  

 

TOGETHER STRONGER FOREVER

 

Thank the authors
You have already donated 0 kreditů
Take action