News and inspiration

YC hrdinové pomohli Kamile a ta posílá dopis!

Stateční hrdinové YeahCoach vyřešili další přímou pomoc bez prostředníků. Tetnokrát pomohli Kamile a ta posílá děkovný dopis. Čti dál nebo si pusť audio s Bárou Milotovou.

Kamila poslala statečným avatarům YeahCoach, kteří ji pomohli, děkovný dopis. A tady je ten dopis:

Ahoj milý hrdinové,

chtěla bych vám ze srdce poděkovat za vaši velkorysou pomoc. Opravdu mi moc pomohla ve složitém období mého života. Moc si toho vážím s jsem dojatá...

Všechny peníze jsem využila na cesty, doplňky stravy a odstranění pihy, která byla vyhodnocena jako riziková. Lékaři odhalili náběh na melanom, ale dle histologie bylo vše díky vám podchyceno včas.

Rok jsem vídala velmi často čísla 12:22 2:12 apod... Pro někoho toto nemá význam, ale já si říkala, co to znamená? Pak jsem měla nástup do nemocnice 22 den, na pokoj číslo 2 a operace byla na sále 2.

Stáli při mě andělé.

Na sále byl můj dlouholetý kamarád. Byl to osud. Jelikož jsem se mu předtím nesvěřovala, tak byl velice překvapen a já také, že tam byl a udělal pro mě co mohl.

Operace proběhla v pořádku bez komplikací, ale po operaci jsem měla komplikace. Necítila jsem ruce a nohy do půlky. Těžce se mi dýchalo. Tlak jsem měla jako na houpačce, ale vše se pak nakonec zlepšilo. Myslela jsem na svou dceru, která pro mě byla vždycky největším hnacím motorem.

Ucho mám již zahojené i krk. Jenom mám teď pocit, jako bych v uchu měla buben pračky. Ale věřím, že na orl. se vše nakonec vyřeší.

Měla bych si nechat odstranit ještě další tři pihy na uchu, tak uvidím, jak se pojišťovna vyjádří.

Jakmile to bude jen trochu možné, ráda bych šla do práce. Chtěla bych si vydělat na operaci v případě, že ji nebude hradit pojišťovna. Chtěla bych mít větší šanci.

V lednu půjdu na kontrolu a uvidíme co bude následovat.

Bohužel mám i zprávy které mi nejsou příjemné. Hledám bydlení pro mne a pro mou dceru, jelikož s přítelem po 7 letech bohužel nemohu pokračovat. Ale to je na další příběh.

Zvládnu to, jako vždy. Věřím v lepší zítřky a další dny s mou dcerou.

I vám, milí hrdinové, bych chtěla popřát šťastný nový rok 2022. 

Máte srdce, děkuji vám!

Kamila s dcerou Nellinkou.

Milá Kamilo, děkujeme za dopis a za to, že jsi požádala o pomoc, protože jsi nám dala možnost udělat dobrý skutek. A děkujeme také všem hrdinům YeahCoach, kteří Kamile pomohli!

 

Together stronger forever 

 

Thank the author with credit
Take action