News

YeahCoach je budoucnost internetu a sociálních sítí

sdílej to dál
YeahCoach spojuje lidi dohromady a nabízí jim férové prostředí, které odpuzuje neférové lidi, a naopak přitahuje dobré lidi. Nabízíme komplexní platformu pro úspěch, ve kterém je zákaz reklamy, politiky a násilí. Čti dál nebo si poslechni audio s hlasem zakladatele Roberta Kopla.

Pochopili jsme několik věcí
 

 1. TÝM JE SILNÝ TAK, JAK JE SILNÝ NEJSLABŠÍ ČLEN
  Pokud se má lidstvo posunout výš, musí být pomoc a vzdělávání dostupné všem zdarma a musí být dobré. Je mnoho lidí, kteří strádají, trpí a nemají peníze. Musíme jim poskytnout nástroje k růstu. Protože když půjdou oni nahoru, půjdeš nahoru i ty a celá společnost. 
   
 2. PENÍZE NA PRVNÍM MÍSTĚ NIČÍ SVĚT
  Pokud lidem nabídneme férové prostředí bez reklam, násilí a politiky, kde peníze jsou na důležitém, ale až na druhém místě, chovají se jinak. Jsou na sebe hodní a pomáhají si navzájem. 
   
 3. DOBRO MUSÍ BÝT VIDĚT
  Dokud bude dobro vidět, zlo nemůže zvítězit. Proč by mělo zlo být vidět a dobro ne? Proč oslavujeme góly a body sportovců a neoslavujeme pomoc druhým? Proč by měla být pomoc skrytá? Co to je za blbost? Komu to vyhovuje? 
   
 4. V SOUKOLÍ YEAHCOACH NIC NECHYBÍ
  Sestavili jsme YeahCoach pro komplexní úspěch na poli duše i peněz. Vztahy, peníze i zdraví jsou spojenou nádobou. Tady dostaneš vše, co potřebuješ. Proto je na první pohled YeahCoach složitější. Ale v konečném ekosystému úspěchu a štěstí nakonec vše dává smysl - každá funkce i nástroj má svůj důvod. 

YeahCoach je novodobá sociální síť s kompletními nástroji pro úspěch. Žádné reklamy, násilí ani politika. Jsme zaměřeni jen na tvůj úspěch a na propojení kvalitních lidí. To je správná budoucnost - systém dobra, postavený v souladu s přírodou.  


Napiš níže do komentářů, čím ti YeahCoach pomáhá, a naopak co ti tady chybí. Dobrá konstruktivní kritika určitě pomůže. 


 

TOGETHER STRONGER FOREVER

 

Thank the authors
Take action