News
Čeština

Živí mě mé poslání

Skutečný příběh
Vzdala se vysokého postu v bance, aby pomáhala zvířatům. Mnozí říkali, že je blázen. Ona říká, že si splnila sen. O kom je řeč a jak to bylo dál? Přečti si příspěvek nebo si poslechni audio a dozvíš se víc.

Inspirativní osobností pro dnešní den je žena jménem Jess Thoren. Jess pracovala v bance a žila s přítelem v malém, ale útulném bytě. Nic jim nechybělo, byli šťastní a spokojení. Oba měli moc rádi zvířata a Jess ve volném čase chodila pomáhat do centra pro opuštěné kočky.

Její život se změnil ve chvíli, kdy si na nějaký čas vzala domu dvě malá koťátka, aby se o ně postarala, než si najdou nového majitele.

Potom, co Jess malé kočičky předala novým majitelům se cítila smutně. Zvykla si na to, mít doma zvířecí kamarády a chybělo jí to. Rozhodla se proto, že nechá své práce a místo toho se bude starat o opuštěné kočky na plný úvazek.

S přítelem se museli přestěhovat do většího bytu, protože ten starý už jim dvěma a Jessiiným malým svěřencům nestačil. Dnes je Jess kočičí mámou na plný úvazek. Ve svém bytě už odchovala více než 100 koček a nabízí ho také na Airbnb. Pro turisty je byt se zvířaty lákadlem a malá koťátka si zvykají na cizí lidi, aby pro ně přechod k novým majitelům nebyl tolik náročný.

Záběry ze života kočičích mazlíčků, o které se Jess stará, najdeš zde. A pokud máš zájem se u Jess rovnou ubytovat, informace najdeš zde.

Napiš nám do komentářů, jaké je tvoje životní poslání? Je tvá práce tou vysněnou nebo se stále ještě hledáš?

 

❤️❤️❤️

Předem děkujeme, že oceňuješ naši snahu a dáváš zpět skrze komentář níže nebo také formou férového členství Hrdiny YeahCoach.

TOGETHER STRONGER FOREVER

 

Thank the authors
Take action