Community
Titan
Zuzana Smrčková
Merchant
About my business or mission
Profession orientation
Merchant
Occupation or mission
Obchodník
Skills
Zlostí Ťa neustále obmedzovanie v práci pri kariérnom raste? Zlostí Ťa dochádzanie do práce. Zlostí Ťa skoré ranné vstávanie? Hnevá Ťa to, že tam musíš sedieť na zadku 8 a viac hodín každý deň? 

Možno si teraz kladieš otázku: Ako to spraviť aby si zarobil na život a mal aj časovú flexibilitu. 
Nie nedávaj hneď výpoveď. Rozbehni si svoj vlastný biznis pre radosť a potom sa rozhodneš aj s tou výpoveďou. 
Je to jednoduchšie ako si myslíš! 
Rob to bez nátlaku, frustrácie a zbytočne zlých emócii. 

Možno práve pre Teba je táto ponuka, ktorá však nie je pre každého. 
 Pracovný inzerát: Obchodný poradca - prevencia zdravia O čo ide? Nie je Ti ľahostajné zdravie ľudských bytostí? Rád komunikuješ osobne, telefónom alebo elektronicky? Chceš pomáhať: Prevencia zdravia? Ako zostať mladý/á a krásny/a v ZDRAVOM tele? Sme nemecká spoločnosť s produktami prírodnej kvality pre podporu zdravia. U nás parabény, silikóny, ani ťažkú chémiu nehľadaj. Ak miluješ zvieratá môžeš byť pokojný/ná. Firma netesuje produkty ani na nich. Do môjho tímu hľadám obchodníka, ktorý chce pomáhať ľuďom. Riešiť prioritne prevenciu so zdravím. Môžeš riešiť aj krásu a prípadne vône, ak sa nájdeš viac v tejto oblasti. Toto nebaví každého. Spolu prídeme na to, čo Ti vyhovuje zo všetkých oblastí našej spoločnosti najviac. Ak očakávaš klasické zamestnanecké miesto, kde si to prídeš len odsedieť a na konci mesiaca zoberieš plat, už nemusíš ďalej čítať. Príde ešte jedna dôleživá vec. Táto pozícia nie je vhodná pre každého. 
 Ako to u nás funguje? Keď sa rozhodneme pre vzájomnú spoluprácu, vyberieš si produkty na testovanie. Doplnky výživy pre podporu zdravia, kozmetiku alebo parfémy. To nechám na Teba. 

Zoznámiš sa s nimi. Potrebuješ poznať čo budeš predávať. Nie je to nič zložité. Budeš mať okolo seba ľudí, ktorí Ti vždy radi pomôžu. 

Málokto z nás je lekár. Preto máme minimálne jedného k dispozícii pre odpovede na zložitejšie otázky. Nikoho do ničoho nenútime. Každý vie, čo má robiť a aký je jeho životný cieľ.
 Nenašiel/nenašla si sa tu? Prestaň čítať a rob to, čo ťa baví viac. 
 Ako zistíš, či hľadáme práve teba? Obľubuješ spoznávanie nových ľudí. 
Rád/rada oslovuješ ľudí.
Práca v teréne je Ti príjemná.
Nové veci sa učíš s ľahkosťou a hravosťou. 
Si samostatný/ná. 
Vieš, že ústa, ktoré používaš na rozprávanie sa dajú aj zavrieť. Občas je dobré aj počúvať. Páči sa Ti používať ako tvoj prioritný pracovný nástroj seba a svoj mobil, tablet či notebook. 
Rád/rada ukazuješ skvelé veci ďalším ľuďom. 
Rád /rada sa chváliš svojimi pokrokmi. Obľubuješ sociálne siete, ktoré Ti môžu pomôcť napredovať rýchlejšie. Ak však utekáš od ľudí a radšej riešiš veci o samote toto pre Tebe asi nebude vhodná pozícia. Čo ti ponúka naša spoločnosť? Kariérny aj osobný rast Zaujímavý autokoncept
- Pozitívnu firemnú kultúru
- Zmysluplnú prácu, kde robíš ľuďom dobré pocity a podporuješ ich zdravie, aj svoje vlastné
- Možnosť pracovať z domu (home office) - z akéhokoľvek miesta, kde sa ti páči
- Teambuildingové akcie Za malú prvotnú investíciu pravidelný zisk min 35%. Chceš sa uchádzať o túto pozíciu? Nie je nutné mi posielať životopis. 
Máš viac, ako 18r a chuť pracovať aj na sebe? 
Učiť sa nové veci? 
V tom prípade Ťa chcem tiež. Mali by ste ešte vedieť jednu dôležitú vec: Vyžaduje sa tu jedna malá finančná investícia, ktorá vám môže zaručiť väčšiu časovú slobodu. 
Si rozhodnutý/rozhodnutá? TERAZ vyplň formulár nižšie. Vybraných uchádzačov budem kontaktovať na osobný rozhovor.
Hledám
Nic
Sleva pro Hrdiny YC
0 %
Chci pracovat za
peníze
Link 2
Empty

Copy link

Why it is good to share

https://www.yeahcoach.com/en/people/zuzana-smrckova-uiydlgg?t=services